برای خرید گریتینگ و راهنمای انتخاب انواع مدل های آن می توانید از تیم کارشناسان ما کمک بگیرید و بر اساس پروژه ای که در دست دارید سفارش های مورد نظر خود را به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت کنید. بر همین مبنا ما نیز ار ادامه می خواهیم توضیحاتی جامع درباره خرید و انتخاب انواع گریتینگ ارائه دهیم، همراهمان باشید.

گریتینگ چیست؟

اولین گام برای سفارش مدل­های مختلف انواع گریتینگ، آشنایی با این محصول است. گریتینگ ها در واقع نوعی شبکه فولادی یا فایبرگلاس هستند که مقاومت بالایی دارند و می توانند به راحتی نور و هوا را عبور دهند. گریتینگ ها علی رغم قیمت پایین نسبت به دیگر محصولات بازار از طراحی خوبی برخوردارند و همین موجب شده تا بسیاری از کاربران و کارفرمایان انواع گریتینگ را برای پوشش ساختمان و پله ها در مناطق مسکونی و شهری سفارش دهند.

گریتینگ ها که نوعی صفحات مشبک فلزی هستند با تسمه و میلگرد تولید می شوند و بر اساس پروسه تولیدی شان وزن، مدل و جنس های مختلفی دارند.

 گریتینگ چیست

گریتینگ چگونه طراحی می شود؟

اما سوال مهم در زمینه خرید گریتینک این است که این مدل ها چگونه طراحی می شوند؟ خوب است بدانید که طراحی انواع گریتینگ ها یکی از مراحل مهم تولید است و می تواند فاکتوری مهم در راهنمای انتخاب و خرید گریتینگ کارفرما باشد. پروسه کلی تولید این محصول همراه با نقش ه­ای سازه است که در اولین مرحله با نقشه برداری از محل و لوکیشن قرارگیری گریتینگ ها شروع شده تا سازه مورد نظر طراحی شود. برای همین منظور باید بر اساس نقشه و کاملا دقیق طراحی گریتینگ ها پیاده شازی شود. در این طراحی باید به فاکتورهایی چون ساپورت ها و حمایت کننده های زیرین، جایگاه تجهیزات و موقعیت قرارگیری، شعاع مخازن، میزان برخورد باد و موارد احتمالی مشابه اشاره کرد.

کاربرد خرید گریتینگ برای چه فضایی است؟

در پروسه خرید و انتخاب گریتینگ خوب است بدانید که از این تولیدات خاص در چه فضاهایی استفاده می شود. به صورت کلی و بعد از خرید گریتینگ کارفرما در دو نوع پروژه صنعت و شهرسازی می تواند از این ورقه ها استفاده کند.

گریتینگ های صنعتی بیشتر در پتروشیمی کاربرد داشته و در حال حاضر هم بیشترین خرید گریتینگ در کل کشور به پالایشگاه تعلق دارد. اما علاوه بر این صنعت، در کشتی سازی، صنایع غذایی، دریچه های فاضلاب خانگی و شهری، کابل کشی های برق و هرگونه کابل دیتا از پوشش گریتینگ استفاده می شود.

کاربرد گریتینگ برای مصارف شهری

در مصارف شهری معمولا صنعت ساختمان سازی نیاز به راهنمای انتخاب گریتینگ برای خرید محصول مورد نظر دارد. انواع راه پله ها، پله های فرار، اسپیرال یا پله های گردان، درب ها و پنجره ها در ساختمان های دولتی که نیاز به محافظ دارد، دریچه های فاضلاب از گریتینگ استفاده می کنند.

در عین حال شهرداری هم دیگر مشتری خرید گریتینگ است و برای پوشش معابر شهری از این محصول استفاده می کند. بر همین اساس تقریبا دریچه های کانال های شهر، پل ها و هرگونه معبر عبوری، درپوش جدول بندی ها، آب نما و نورپردازی ها و بسیاری دیگر از زیباسازی های فضای شهر به گریتینگ نیاز دارد. به عنوان نکته آخر مصارف گریتینگ هم باید به بیلبوردها اشاره کرد که تقریبا از تمامی پوشش های گریتینگ بیشتر توی چشم است.

کاربرد انواع گریتینگ

راهنمای خرید گریتینگ

شرکت تولیدی صنعتی مشبک پردازان یکی از بهترین شرکت های تولیدی در زمینه انواع گریتینگ است که نه تنها برای خرید گریتینگ به شما مشاوره می دهد، بلکه بر اساس نیاز و فضایی که در بیزینس مورد نظر دارید بهترین محصولات را به شما معرفی کرده و کیفیت کارهای ارائه شده اش را تصمین می کند.

تیم حرفه ای ما بیش از دو دهه تجربه در این زمینه دارد و توانسته یکی از پیشگامان بازار انواع مدل های گریتینگ باشد. ما از سال 79 به عنوان یکی از پیشتازان بازار انواع قالب های بتن و گریتینگ های فلزی و کامپوزیت را تولید و روانه بازار کرده ایم و با بهترین تجهیزات موجود در بازار توانستیم مسیر تولید اتوماتیک و به روز دنیا را در پیش بگیریم.

شما تنها با یک تماس تلفنی می توانید از مشاوره تیم حرفه و متخصص ما بهرمند شده و در زمینه مورد نظرتان هر سوالی که دارید بپرسید تا با خیال راحل مدل گریتینگ مورد نظر را سفارش داده و آن را تحویل بگیرید. ما برای تمامی مراحل مشاوره، انتخاب مدل، خرید و تحویل دادن سفارش کنار شما هستیم. 

لطفا سوال یا نظر خود را اینجا مطرح نمایید